V Digitalni knjižnici OHK želimo zbrati ključne elektronske informacijske vire za vsa področja znanosti na Filozofski fakulteti. Pred nakupom elektronskega informacijskega vira je običajno, da je na voljo testni dostop. Zato ponujamo raziskovalcem na Filozofski fakulteti možnost ureditve testnega dostopa do elektronskega vira, ki ga želijo uporabljati za raziskovalno delo in študijski proces. Testni dostop do novega e-vira lahko predlagajo tako, da izpolnejo obrazec Predlog za testni dostop do e-vira in ga pošljejo na info.ohk@ff.uni-lj.si. O ureditvi testnega dostopa bodo obveščeni. Po zaključenem testnem obdobju, ki praviloma traja 1 mesec, bo OHK pridobila statistike uporabe in ceno zbirke.

Trenutni testni dostopi:

De Gruyter eBooks (do 31. 7. 2020)

Sources Chrétiennes Online (1.9.-30.9.2020)